2508056017Y0
Číslo produktu DigiKey
1934-1468-2-ND - Páska a cívka (TR)
1934-1468-1-ND - Řezaná páska (CT)
1934-1468-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
2508056017Y0
Popis
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
600 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0805 (2012 metrický) 300mA 350mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
2508056017Y0 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
300mA
Výrobce
Fair-Rite Products Corp.
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
350mOhm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Typ filtru
Vedení signálu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet vedení
1
Výška (max)
0,043" (1,10mm)
Impedance při kmitočtu
600 Ohms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)