2506031217H0
Číslo produktu DigiKey
1934-1338-2-ND - Páska a cívka (TR)
1934-1338-1-ND - Řezaná páska (CT)
1934-1338-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
2506031217H0
Popis
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
120 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 200mA 500mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
2506031217H0 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
200mA
Výrobce
Fair-Rite Products Corp.
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
500mOhm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Typ filtru
Vedení signálu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet vedení
1
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Impedance při kmitočtu
120 Ohms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)