EMF2449A1-10MH4L
Číslo produktu DigiKey
776-EMF2449A1-10MH4L-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EMF2449A1-10MH4L
Popis
EMBED,ASSY,D1.13,MHF4L 100MM,FLE
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2,45GHz, 5,3875GHz WLAN Sledování PCB Anténa RF 2,4GHz ~ 2,5GHz, 4,9GHz ~ 5,875GHz 2,8dBi, 3,4dBi I-PEX MHF4L Montáž na povrch
Kategorie
Počet pásem
2
Výrobce
Ezurio
VSWR
2
Řada
Zisk
2,8dBi, 3,4dBi
Balení
Hromadné balení
Vlastnosti
Kabel - 100mm
Stav součásti
Aktivní
Koncovka
I-PEX MHF4L
RF skupina/standard
Wi-Fi
Způsob montáže
Montáž na povrch
Kmitočtová skupina
UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Výška (max)
0,004" (0,10mm)
Kmitočet (střed / pásmo)
2,45GHz, 5,3875GHz
Aplikace
WLAN
Kmitočtový rozsah
2,4GHz ~ 2,5GHz, 4,9GHz ~ 5,875GHz