XS500-48N-000
Číslo produktu DigiKey
633-1310-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XS500-48N-000
Popis
AC/DC CONVERTER 48V 504W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 48V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 380VDC Vstup
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Řada
Izolační napětí
4 kV
Balení
Krabice
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Zastaralé
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Dálkové vypnutí/zapnutí, Výstup v pohotovostním režimu, Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
9,33" D x 5,04" Š x 1,54" V (237,0mm x 128,0mm x 39,1mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC, 120 ~ 380VDC
Schvalovací agentura
CE, cTUVus
Napětí - výstup 1
48V
Základní číslo produktu
Proud - výstup 1
10.5 A