ERFSR050062RZ
Číslo produktu DigiKey
5916-ERFSR050062RZTR-ND - Páska a cívka (TR)
5916-ERFSR050062RZCT-ND - Řezaná páska (CT)
5916-ERFSR050062RZDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ERFSR050062RZ
Popis
0805/0.50AMP/06V/T&R/ROHS
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 6V 500 mA Ih Montáž na povrch 0805 (2012 metrický), Konkávní
Kategorie
Čas do vypnutí
100 ms
Výrobce
Excel Cell Electronic Co., Ltd.
Odpor - výchozí (Ri) (min)
150 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
850 mOhms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Polymerový
Pouzdro
0805 (2012 metrický), Konkávní
Napětí - max
6V
Velikost / rozměry
0,085" D x 0,053" Š (2,15mm x 1,35mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
500 mA
Tloušťka (max)
0,049" (1,25mm)
Vypínací proud (It)
1 A
Schvalovací agentura
cURus
Max. proud
100 A