PSD-12M-01
PSD-12M-01
Supporting your Project: Printed Circuit Board Solutions
PSD-12M-01
Číslo produktu DigiKey
RPC4722-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PSD-12M-01
Popis
BRD SPT SNAP LOCK REST MNT 12MM
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Fixační čep desky Pružinový zámek / Klidová montáž Nylonový 0,472" (12,00mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PSD-12M-01 Modely
Kategorie
Odstup od desky
0,472" (12,00mm)
Výrobce
Essentra Components
Délka - celková
0,683" (17,35mm)
Řada
Průměr nosného otvoru
0,122" (3,10mm)
Balení
Hromadné balení
Tloušťka nosného panelu
0,062" (1,57mm) 1/16"