36M30MF011
Číslo produktu DigiKey
145-36M30MF011-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
36M30MF011
Popis
HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 11MM
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Šestihranný rozpěrný šroub Závitový M3x0.5 Nylonový 0,433" (11,00mm) Přírodní
Kategorie
Šroub, velikost závitu
Mfr
Průměr - vnější
0,236" (6,00mm) šestihr.
Řada
Odstup od desky
0,433" (11,00mm)
Balení
Hromadné balení
Délka - celková
0,620" (15,76mm)