22SL0500ADCLIP
Číslo produktu DigiKey
145-22SL0500ADCLIP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
22SL0500ADCLIP
Popis
CBL CLIP CONDUIT BLACK
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kabel Svorka, Kabelovod Černá 0,500" (12,70mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
22SL0500ADCLIP Modely
Kategorie
Materiál
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Výrobce
Essentra Components
Barva
Černá
Řada
Délka
0,875" (22,22mm)
Balení
Hromadné balení
Šírka
0,750" (19,05mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška
0,819" (20,80mm)
Typ
Svorka, Kabelovod
Velikost otvoru v panelu
0,680" (17,27mm)
Otevírací velikost
0,500" (12,70mm)