13RS031256
Číslo produktu DigiKey
145-13RS031256-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
13RS031256
Popis
ROUND SPACER NYLON 9.14MM
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kulatá distanční vložka Bez závitu Nylonový 0,360" (9,14mm) Přírodní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
13RS031256 Modely
Kategorie
Pohlaví
Samice, Samice
Mfr
Průměr - vnitřní
0,125" (3,18mm) 1/8"
Řada
Průměr - vnější
0,325" (8,26mm)
Balení
Hromadné balení
Odstup od desky
0,360" (9,14mm)
Stav součásti
Aktivní
Délka - celková
0,360" (9,14mm)