010440WF025
Číslo produktu DigiKey
RPC7726-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
010440WF025
Popis
MACH SCREW PAN PHILLIPS #4-40
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Č. 4-40 Kuželová hlava Strojní šroub Phillips Řadič Nylonový
Kategorie
Typ pohonu
Phillips
Výrobce
Essentra Components
Velikost závitu
Č. 4-40
Řada
Délka - pod hlavicí
0,250" (6,35mm) 1/4"
Balení
Hromadné balení
Délka - celková
0,445" (11,30mm)