010440P025
Číslo produktu DigiKey
RPC6929-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
010440P025
Popis
PAN HEAD SLOTTED #4-40
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Č. 4-40 Kuželová hlava Drážkovaný Řadič Nylonový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
010440P025 Modely
Kategorie
Velikost závitu
Č. 4-40
Výrobce
Essentra Components
Průměr hlavice
0,219" (5,56mm)
Řada
Výška hlavice
0,063" (1,60mm)
Balení
Hromadné balení
Délka - pod hlavicí
0,250" (6,35mm) 1/4"
Stav součásti
Aktivní
Délka - celková
0,320" (8,13mm)