UHD160-1002
Číslo produktu DigiKey
UHD160-1002-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UHD160-1002
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 160W
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 90 ~ 264VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
UHD160-1002 Modely
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Řada
Izolační napětí
4 kV
Balení
Krabice
Účinnost
90%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Typ
Otevřená konstrukce
Vlastnosti
Univerzální vstup
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 1,08" V (101,6mm x 50,8mm x 27,4mm)
Napětí - výstup 1
24V
Schvalovací agentura
cUL, UL, VDE
Proud - výstup 1
6.66 A