TSX-3225 24.0000MF20G-AC0
Číslo produktu DigiKey
SER4185TR-ND - Páska a cívka (TR)
SER4185CT-ND - Řezaná páska (CT)
SER4185DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TSX-3225 24.0000MF20G-AC0
Popis
CRYSTAL 24.0000MHZ 9PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24 MHz ±10ppm Krystal 9pF 40 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TSX-3225 24.0000MF20G-AC0 Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
9pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
40 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
24 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (3,2x2,5)
Kmitočtová stabilita
±20ppm
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)