SG5032CCN 16.000000M-HJGA3
Číslo produktu DigiKey
SER4363TR-ND - Páska a cívka (TR)
SER4363CT-ND - Řezaná páska (CT)
SER4363DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SG5032CCN 16.000000M-HJGA3
Popis
XTAL OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
16 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 4,5V ~ 5,5V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napájecí napětí
4,5V ~ 5,5V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
20mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (5x3,2)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,126" Š (5,00mm x 3,20mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,051" (1,30mm)
Výstup
CMOS
Odebíraný proud (deaktivace) (max)
10mA