SG-3031CM 32.7680KB3
Číslo produktu DigiKey
114-SG-3031CM32.7680KB3TR-ND - Páska a cívka (TR)
114-SG-3031CM32.7680KB3CT-ND - Řezaná páska (CT)
114-SG-3031CM32.7680KB3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SG-3031CM 32.7680KB3
Popis
XTAL OSC XO 32.768HZ SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32.768 kHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 1,2V ~ 5,5V 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napájecí napětí
1,2V ~ 5,5V
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Řada
Odebíraný proud (max)
1,3µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Základní rezonátor
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (3,2x1,5)
Typ
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,059" Š (3,20mm x 1,50mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)