FC-135 32.7680KA-AG5
Číslo produktu DigiKey
114-FC-13532.7680KA-AG5TR-ND - Páska a cívka (TR)
114-FC-13532.7680KA-AG5CT-ND - Řezaná páska (CT)
114-FC-13532.7680KA-AG5DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FC-135 32.7680KA-AG5
Popis
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32.768 kHz ±20ppm Krystal 7pF 70 kOhms 2-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
70 kOhms
Mfr
Provozní režim
Základní
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Typ
kHz krystal (ladicí vidlice)
Dodávaná velikost pouzdra
2-SMD (3,2x1,5)
Kmitočet
32.768 kHz
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,059" Š (3,20mm x 1,50mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)
Zátěžná kapacita
7pF