FA-128 40.0000MF10Z-K3
Číslo produktu DigiKey
SER3753TR-ND - Páska a cívka (TR)
SER3753CT-ND - Řezaná páska (CT)
SER3753DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FA-128 40.0000MF10Z-K3
Popis
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
40 MHz ±10ppm Krystal 10pF 60 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FA-128 40.0000MF10Z-K3 Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
10pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
60 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-20°C ~ 75°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
40 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (2x1,6)
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)