RCM70CGI-471
Číslo produktu DigiKey
495-RCM70CGI-471TR-ND - Páska a cívka (TR)
495-RCM70CGI-471CT-ND - Řezaná páska (CT)
495-RCM70CGI-471DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RCM70CGI-471
Popis
CMC 470UH 700MA 2LN SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 µH @ 100 kHz 2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 700mA DCR 170mOhm (typ.)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RCM70CGI-471 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
700mA
Výrobce
TDK
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
170mOhm (typ.)
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
80V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Velikost / rozměry
0,280" D x 0,236" Š (7,10mm x 6,00mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,205" (5,20mm)
Indukčnost při kmitočtu
470 µH @ 100 kHz