PID75-650M
Číslo produktu DigiKey
495-PID75-650MTR-ND - Páska a cívka (TR)
495-PID75-650MCT-ND - Řezaná páska (CT)
495-PID75-650MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PID75-650M
Popis
FIXED IND 65UH 560MA 530 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
65 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 560 mA 530mOhm Nestandardní
Kategorie
Jmenovitý proud (A)
Mfr
Saturační proud (Isat)
750mA
Řada
Stínění
Stíněný
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stejnosměrný odpor (DCR)
530mOhm
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Typ
Drátový (navíjený)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,295" D x 0,295" Š (7,50mm x 7,50mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,189" (4,80mm)