EPC2010C
Číslo produktu DigiKey
917-1085-2-ND - Páska a cívka (TR)
917-1085-1-ND - Řezaná páska (CT)
917-1085-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EPC2010C
Popis
GANFET N-CH 200V 22A DIE OUTLINE
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 200 V 22A (Ta) Montáž na povrch Razidlo
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
25mOhm při 12A, 5V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
2,5V při 3mA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
5.3 nC @ 5 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
+6V, -4V
Stav součásti
Zastaralé
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
540 pF @ 100 V
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
200 V
Dodávaná velikost pouzdra
Razidlo
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
5V