C1166.12.01
Číslo produktu DigiKey
W300-100-ND
Výrobce
Encore Wire
Číslo produktu výrobce
C1166.12.01
Popis
CABLE COAXIAL RG-58 20AWG 100'
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Koaxiální Kabel 20AWG (0,52mm²) RG-58 100,0' (30,48m) 50 Ohms
Kategorie
Impedance
50 Ohms
Výrobce
Encore Wire
Délka
100,0' (30,48m)
Balení
Hromadné balení
Barva pláště
Černá
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Využití
Síť, RF signál
Typ kabelu
Koaxiální
Materiál vodiče
Měď, Holý
Kabelová skupina
RG-58
Dielektrický materiál
Kompaktní polyethylen (PE)
Velikost vodiče
20AWG (0,52mm²)
Dielektrický průměr
0,116" (2,95mm)
Prameny vodičů
Pevný
Materiál stínění
Měď, Pocínovaný
Materiál pláště (izolace)
Polyvinylchlorid (PVC)
Pokrytí stíněním
95%
Průměr pláště (izolace)
0,195" (4,95mm)