Obrázek pro C1160.41.01 není k dispozici
C1160.41.01
Číslo produktu DigiKey
C1160.41.01-ND
Výrobce
Encore Wire
Číslo produktu výrobce
C1160.41.01
Popis
CABLE COAXIAL RG-11 18AWG 1000'
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Koaxiální Kabel 18AWG (0,90mm²) RG-11 1000,0' (304,80m) 75 Ohms
Kategorie
Impedance
75 Ohms
Výrobce
Encore Wire
Délka
1000,0' (304,80m)
Řada
Barva pláště
Černá
Balení
Cívka
Využití
CATV, MATV
Stav součásti
Aktivní
Materiál vodiče
Měď, Pocínovaný
Typ kabelu
Koaxiální
Dielektrický materiál
Kompaktní polyethylen (PE)
Kabelová skupina
RG-11
Dielektrický průměr
0,258" (6,55mm)
Velikost vodiče
18AWG (0,90mm²)
Materiál stínění
Měď, Holý
Prameny vodičů
7 pramenů / 26AWG
Pokrytí stíněním
95%
Materiál pláště (izolace)
Polyvinylchlorid (PVC)
Rychlost šíření (VoP)
66.0
Průměr pláště (izolace)
0,400" (10,16mm)