ED-MONITOR-156CA
ED-MONITOR-156CA
ED-MONITOR-156CA
Číslo produktu DigiKey
4555-ED-MONITOR-156CA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ED-MONITOR-156CA
Popis
MONITOR USB TOUCH HDMI TFT 15.6"
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Rozhraní člověk-stroj (HMI) Dotyková obrazovka 15,6" Barva
Kategorie
Typ displeje
Barva
Výrobce
EDATEC
Barva krytu
Černá/šedá
Řada
Provozní teplota
-10°C ~ 60°C
Balení
Maloobchodní balení
Ochrana proti vniknutí
IP65 - prachotěsný, Odolný proti vodě
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí
12 ~ 24VDC
Typ
Dotyková obrazovka
Vlastnosti
Rozšiřující rozhraní
Velikost dipleje
15,6"