ED-HMI2002-070CC-0000
ED-HMI2002-070CC-0000
Číslo produktu DigiKey
4555-ED-HMI2002-070CC-0000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ED-HMI2002-070CC-0000
Popis
PI4 7" LCD TOUCH W/OUT PI4
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Rozhraní člověk-stroj (HMI) Dotyková obrazovka 7,0" Barva
Kategorie
Typ displeje
Barva
Výrobce
EDATEC
Barva krytu
Černá
Řada
Provozní teplota
-20°C ~ 60°C
Balení
Krabice
Napájecí napětí
5VDC
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Rozšiřující rozhraní
Typ
Dotyková obrazovka
Pro použití s/související produkty
Raspberry Pi 4
Velikost dipleje
7,0"