ECS-TXO-25CSMV-320-AM-TR
Číslo produktu DigiKey
50-ECS-TXO-25CSMV-320-AM-TR-ND - Páska a cívka (TR)
50-ECS-TXO-25CSMV-320-AM-CT-ND - Řezaná páska (CT)
50-ECS-TXO-25CSMV-320-AM-DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-TXO-25CSMV-320-AM-TR
Popis
XTAL OSC TCXO 32MHZ CLPSNW SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32 MHz TCXO Oříznutá sinusoida Oscilátor 1,7V ~ 3,465V 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ECS-TXO-25CSMV-320-AM-TR Modely
Kategorie
Napájecí napětí
1,7V ~ 3,465V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±500ppb
Řada
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
2,5mA
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (2,5x2)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Výstup
Oříznutá sinusoida
Výška při usazení (max)
0,039" (1,00mm)