ECS-TXO-2016-33-250-TR
Číslo produktu DigiKey
XC3163TR-ND - Páska a cívka (TR)
XC3163CT-ND - Řezaná páska (CT)
XC3163DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-TXO-2016-33-250-TR
Popis
XTAL OSC TCXO 25MHZ 3.3V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 MHz TCXO HCMOS Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ECS-TXO-2016-33-250-TR Modely
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±2,5ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
5,5mA
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (2x1,6)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)