ECS-MPI4040R4-2R2-R
Číslo produktu DigiKey
XC2326TR-ND - Páska a cívka (TR)
XC2326CT-ND - Řezaná páska (CT)
XC2326DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-MPI4040R4-2R2-R
Popis
FIXED IND 2.2UH 3.9A 35 MOHM SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µH Stíněný Vodič 3.9 A 35mOhm 1816 (4540 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ECS-MPI4040R4-2R2-R Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
35mOhm
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Zastaralé
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Pouzdro
1816 (4540 metrický)
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,175" D x 0,160" Š (4,45mm x 4,06mm)
Saturační proud (Isat)
5,7A
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)