ECS-MPI2520R1-3R3-R
Číslo produktu DigiKey
ECS-MPI2520R1-3R3-R-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-MPI2520R1-3R3-R
Popis
FIXED IND 3.3UH 1.8A 126 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3.3 µH Stíněný Lisovaný Vodič 1.8 A 126mOhm max. 1008 (2520 metrický)
Kategorie
Saturační proud (Isat)
2,4A
Stejnosměrný odpor (DCR)
126mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
1 MHz
Typ
Lisovaný
Pouzdro
1008 (2520 metrický)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,047" (1,20mm)