ECS-MPI2520R1-2R2-R
Číslo produktu DigiKey
XC2417TR-ND - Páska a cívka (TR)
XC2417CT-ND - Řezaná páska (CT)
XC2417DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-MPI2520R1-2R2-R
Popis
FIXED IND 2.2UH 2.3A 90 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µH Stíněný Lisovaný Vodič 2.3 A 90mOhm max. 1008 (2520 metrický)
Kategorie
Saturační proud (Isat)
2,7A
Stejnosměrný odpor (DCR)
90mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
1 MHz
Typ
Lisovaný
Pouzdro
1008 (2520 metrický)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,047" (1,20mm)