ECS-MPI2520R1-2R2-R | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | ECS-MPI2520R1-2R2-R |
Popis | FIXED IND 2.2UH 2.3A 90 MOHM SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 20 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 2.2 µH Stíněný Lisovaný Vodič 2.3 A 90mOhm max. 1008 (2520 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Saturační proud (Isat) 2,7A |
Mfr | Stínění Stíněný |
Řada | Stejnosměrný odpor (DCR) 90mOhm max. |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -40°C ~ 105°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 1 MHz |
Typ Lisovaný | Způsob montáže Montáž na povrch |
Indukčnost | Pouzdro 1008 (2520 metrický) |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry 0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,047" (1,20mm) |