ECS-MPI2520R1-1R0-R
Číslo produktu DigiKey
XC2416TR-ND - Páska a cívka (TR)
XC2416CT-ND - Řezaná páska (CT)
XC2416DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-MPI2520R1-1R0-R
Popis
FIXED IND 1UH 3.7A 42 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µH Stíněný Lisovaný Vodič 3.7 A 42mOhm max. 1008 (2520 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ECS-MPI2520R1-1R0-R Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
4A
Stejnosměrný odpor (DCR)
42mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
1 MHz
Typ
Lisovaný
Pouzdro
1008 (2520 metrický)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,047" (1,20mm)