ECS-MPI2520R1-100-R není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Abracon LLC
Skladem : 0
Katalogový list
10 µH Stíněný Lisovaný Vodič 1.1 A 468mOhm max. 1008 (2520 metrický)