ECS-MPI2520R0-4R7-R
Číslo produktu DigiKey
XC2413TR-ND - Páska a cívka (TR)
XC2413CT-ND - Řezaná páska (CT)
XC2413DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-MPI2520R0-4R7-R
Popis
FIXED IND 4.7UH 1.4A 288 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 µH Stíněný Lisovaný Vodič 1.4 A 288mOhm max. 1008 (2520 metrický)
Kategorie
Saturační proud (Isat)
1,4A
Stejnosměrný odpor (DCR)
288mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
1 MHz
Typ
Lisovaný
Pouzdro
1008 (2520 metrický)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,039" (1,00mm)