ECS-MPI2520R0-3R3-R
Číslo produktu DigiKey
XC2412TR-ND - Páska a cívka (TR)
XC2412CT-ND - Řezaná páska (CT)
XC2412DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-MPI2520R0-3R3-R
Popis
FIXED IND 3.3UH 1.6A 228 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3.3 µH Stíněný Lisovaný Vodič 1.6 A 228mOhm max. 1008 (2520 metrický)
Kategorie
Saturační proud (Isat)
1,6A
Stejnosměrný odpor (DCR)
228mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
1 MHz
Typ
Lisovaný
Pouzdro
1008 (2520 metrický)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,039" (1,00mm)