ECS-MPI2520R0-2R2-R je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Laird-Signal Integrity Products
Skladem : 15 590
Katalogový list
2.2 µH Stíněný Lisovaný Vodič 2.2 A 123,6mOhm max. 1008 (2520 metrický)
ECS-MPI2520R0-2R2-R
Číslo produktu DigiKey
XC2411TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-MPI2520R0-2R2-R
Popis
FIXED IND 2.2UH 2.2A 123.6 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Saturační proud (Isat)
2,4A
Stejnosměrný odpor (DCR)
123,6mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
1 MHz
Typ
Lisovaný
Pouzdro
1008 (2520 metrický)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,039" (1,00mm)