ECS-MPI2520R0-1R5-R
Číslo produktu DigiKey
ECS-MPI2520R0-1R5-R-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-MPI2520R0-1R5-R
Popis
FIXED IND 1.5UH 2.4A 96 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.5 µH Stíněný Lisovaný Vodič 2.4 A 96mOhm max. 1008 (2520 metrický)
Kategorie
Saturační proud (Isat)
2,6A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
96mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
1 MHz
Typ
Lisovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
1008 (2520 metrický)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,039" (1,00mm)