ECS-49-20-5PX-TR
Číslo produktu DigiKey
XC1240TR-ND - Páska a cívka (TR)
XC1240CT-ND - Řezaná páska (CT)
XC1240DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-49-20-5PX-TR
Popis
CRYSTAL 4.9152MHZ 20PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.9152 MHz ±30ppm Krystal 20pF 150 Ohms HC-49/US
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ECS-49-20-5PX-TR Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
20pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
150 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
4.9152 MHz
Velikost / rozměry
0,449" D x 0,189" Š (11,40mm x 4,80mm)
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Výška při usazení (max)
0,169" (4,30mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm