ECS-480-10-48-CKY-TR
Číslo produktu DigiKey
XC3037TR-ND - Páska a cívka (TR)
XC3037CT-ND - Řezaná páska (CT)
XC3037DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-480-10-48-CKY-TR
Popis
CRYSTAL 48.0000MHZ 10PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
48 MHz ±10ppm Krystal 10pF 100 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ECS-480-10-48-CKY-TR Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
10pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
100 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
48 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-CSMD (1,2x1)
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,047" D x 0,039" Š (1,20mm x 1,00mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,013" (0,33mm)