ECS-400-10-36B-CKY-TR
Číslo produktu DigiKey
XC3059TR-ND - Páska a cívka (TR)
XC3059CT-ND - Řezaná páska (CT)
XC3059DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-400-10-36B-CKY-TR
Popis
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
40 MHz ±10ppm Krystal 10pF 30 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ECS-400-10-36B-CKY-TR Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
10pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
30 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
40 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (2,5x2)
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)