ECS-40-20-5PX-TR
Číslo produktu DigiKey
XC1238TR-ND - Páska a cívka (TR)
XC1238CT-ND - Řezaná páska (CT)
XC1238DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-40-20-5PX-TR
Popis
CRYSTAL 4.0000MHZ 20PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4 MHz ±30ppm Krystal 20pF 150 Ohms HC-49/US
Modely EDA/CAD
ECS-40-20-5PX-TR Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
20pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
150 Ohms
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C
Kmitočet
4 MHz
Velikost / rozměry
0,449" D x 0,189" Š (11,40mm x 4,80mm)
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Výška při usazení (max)
0,169" (4,30mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm