ECS-.327-9-16-TR
Číslo produktu DigiKey
50-ECS-.327-9-16-TR-ND - Páska a cívka (TR)
50-ECS-.327-9-16-TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
50-ECS-.327-9-16-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-.327-9-16-TR
Popis
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32.768 kHz ±20ppm Krystal 9pF 90 kOhms 2-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
ECS-.327-9-16-TR Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
90 kOhms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ
kHz krystal (ladicí vidlice)
Dodávaná velikost pouzdra
2-SMD (1,6x1)
Kmitočet
32.768 kHz
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,039" Š (1,60mm x 1,00mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)
Zátěžná kapacita
9pF