ECS-.327-9-12RR-TR
Číslo produktu DigiKey
XC3095TR-ND - Páska a cívka (TR)
XC3095CT-ND - Řezaná páska (CT)
XC3095DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-.327-9-12RR-TR
Popis
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32.768 kHz ±20ppm Krystal 9pF 50 kOhms 2-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
ECS-.327-9-12RR-TR Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
50 kOhms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ
kHz krystal (ladicí vidlice)
Dodávaná velikost pouzdra
2-SMD (2x1,2)
Kmitočet
32.768 kHz
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)
Zátěžná kapacita
9pF