ECS-3225MVQ-1250-CN-TR
Číslo produktu DigiKey
50-ECS-3225MVQ-1250-CN-TR-ND - Páska a cívka (TR)
50-ECS-3225MVQ-1250-CN-CT-ND - Řezaná páska (CT)
50-ECS-3225MVQ-1250-CN-DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-3225MVQ-1250-CN-TR
Popis
XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
125 MHz XO (Standardní) HCMOS Oscilátor 1,7V ~ 3,6V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ECS-3225MVQ-1250-CN-TR Modely
Kategorie
Kmitočtová stabilita
±25ppm
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Řada
Odebíraný proud (max)
20mA
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (3,2x2,5)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,047" (1,20mm)
Výstup
HCMOS
Odebíraný proud (deaktivace) (max)
10µA
Napájecí napětí
1,7V ~ 3,6V