ECS-286.3-18-33-JGN-TR
Číslo produktu DigiKey
XC2660TR-ND - Páska a cívka (TR)
XC2660CT-ND - Řezaná páska (CT)
XC2660DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-286.3-18-33-JGN-TR
Popis
CRYSTAL 28.63636MHZ 18PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
28.63636 MHz ±20ppm Krystal 18pF 40 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ECS-286.3-18-33-JGN-TR Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
18pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
40 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
28.63636 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (3,2x2,5)
Kmitočtová stabilita
±30ppm
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)