ECS-271.2-10-37-CKM-TR
Číslo produktu DigiKey
XC2511TR-ND - Páska a cívka (TR)
XC2511CT-ND - Řezaná páska (CT)
XC2511DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-271.2-10-37-CKM-TR
Popis
CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
27.12 MHz ±10ppm Krystal 10pF 60 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
ECS-271.2-10-37-CKM-TR Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
10pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
60 Ohms
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Kmitočet
27.12 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (2x1,6)
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)