ECS-2520Q-33-260-DP-TR
Číslo produktu DigiKey
XC2814TR-ND - Páska a cívka (TR)
XC2814CT-ND - Řezaná páska (CT)
XC2814DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-2520Q-33-260-DP-TR
Popis
XTAL OSC XO 26.0000MHZ HCMOS SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
26 MHz XO (Standardní) HCMOS Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
ECS-2520Q-33-260-DP-TR Modely
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±30ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
7mA
Stav součásti
Aktivní
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Základní rezonátor
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Kmitočet
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (2,5x2)
Funkce
Povolit/zakázat
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Výstup
HCMOS
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)