ECS-250-20-30B-AGL-TR
Číslo produktu DigiKey
XC2702TR-ND - Páska a cívka (TR)
XC2702CT-ND - Řezaná páska (CT)
XC2702DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-250-20-30B-AGL-TR
Popis
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 MHz ±25ppm Krystal 20pF 30 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
ECS-250-20-30B-AGL-TR Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
20pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
30 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
25 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (5x3,2)
Kmitočtová stabilita
±30ppm
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,126" Š (5,00mm x 3,20mm)
Kmitočtová tolerance
±25ppm
Výška při usazení (max)
0,033" (0,85mm)