ECS-250-18-5PX-F-TR
Číslo produktu DigiKey
XC1305TR-ND - Páska a cívka (TR)
XC1305CT-ND - Řezaná páska (CT)
XC1305DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-250-18-5PX-F-TR
Popis
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 MHz ±30ppm Krystal 18pF 30 Ohms HC-49/US
Modely EDA/CAD
ECS-250-18-5PX-F-TR Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
18pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
30 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
25 MHz
Velikost / rozměry
0,449" D x 0,189" Š (11,40mm x 4,80mm)
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Výška při usazení (max)
0,169" (4,30mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm