ECS-200-18-20BQ-DS
Číslo produktu DigiKey
XC1996TR-ND - Páska a cívka (TR)
XC1996CT-ND - Řezaná páska (CT)
XC1996DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-200-18-20BQ-DS
Popis
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 MHz ±30ppm Krystal 18pF 40 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
ECS-200-18-20BQ-DS Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
40 Ohms
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Kmitočet
20 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (7x5)
Kmitočtová stabilita
±100ppm
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,197" Š (7,00mm x 5,00mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm
Výška při usazení (max)
0,051" (1,30mm)
Zátěžná kapacita
18pF