ECS-184-18-5PX-TR
Číslo produktu DigiKey
XC1285TR-ND - Páska a cívka (TR)
XC1285CT-ND - Řezaná páska (CT)
XC1285DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-184-18-5PX-TR
Popis
CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
18.432 MHz ±30ppm Krystal 18pF 40 Ohms HC-49/US
Modely EDA/CAD
ECS-184-18-5PX-TR Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
18pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
40 Ohms
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C
Kmitočet
18.432 MHz
Velikost / rozměry
0,449" D x 0,189" Š (11,40mm x 4,80mm)
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Výška při usazení (max)
0,169" (4,30mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm